مقاله

کاپشن زنانه

همه افراد برای پوشش زمستانی خود از لباس‌های گرم از جمله کاپشن استفاده می‌کنند. حال کاپشن برای کودک یا زن و مرد می‌تواند از نظر نوع رنگ و طرح و مدل فرق کند. ما در این مطلب می‌خواهیم  کاپشن زنانه را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

انواع مدل در کاپشن زنانه

۱- کاپشن ورزشی زنانه

۲- کاپشن معمولی زنانه

 

کاپشن ورزشی زنانه

کاپشن ورزشی کلا کاپشن های راحتی هستند این احساس راحت بودن به دلیل داشتن دوخت و طرحی که دارند می باشد و برای ورزش کردن مناسب هستند. این نوع از کاپشن ها مخصوص ورزش و کوهنوردی و طبیعت گردی و اسکی دوخته میشوند تا با پوشیدن آن احساس راحتی کنیم و جنسشون زیاد کلفت نیس و اکثرا  برای دوختنش از رنگ های شاد وغیرخنثی استفاده میکنن و جیب های متعددی دوخته میشود برای حمل کردن وسایل و گرون تر از کاپشن های معمولی هستند.

کاپشن معمولی زنانه

کاپشن‌ معمولی کلا برای بیرون استفاده می‌شوند و جنس آنها کلفت‌تر و گرم‌تر از کاپشن‌های ورزشی است و راحتی که کاپشن‌های ورزشی دار‌ند را نمی‌توان در کاپشن‌های معمولی یافت. با پوشیدن کاپشن‌های معمولی خانم‌ها احساس چاقی کرده و خود را بزرگ‌تر از حالت طبیعی می‌بینند که این مسئله حل شدنی است. شما می‌توانید با پوشیدن شلوار چسبان و اسنیکرز و یا با استفاده از پیراهن فیت تن و بوت‌های پاشنه‌دار این مشکل رو برطرف کنید.

با رسیدن زمستان خانم‌ها برای خریدن پالتوی زمستانی اقدام می‌کنند و هدفشان از خرید به روزترین و بهترین پالتو است.

نکات مهم در خرید کاپشن زنانه

کیفیت پارچه کاپشن

 برای اینکه کیفیت یک پارچه رو تشخیص بدهیم یک روش آسان به شما پیشنهاد می‌کنیم. آنرا از یک جا آویزان کنید اگر هیچ تغییر شکلی نداد پس از کیفیت خوبی برخوردار است.

عایق پارچه کاپشن

 باید توجه کنیم کاپشن از چه جنسی است و مقدار گرم کردنش و مقاومت آن در مقابل سرما تا چه اندازه است و عایق داخلی ان از الیاف یا پر است که، جنس پر از زمان‌های قدیم بوده و از نظر اکثر مردم بهترین جنس بوده و بیشتر به فروش می‌روند.

قد کاپشن

 در این مورد سلیقه هر فرد متفاوت است فقط به این نکته باید توجه داشته باشید کاپشن‌های بلند میزان گرم نگه داشتنش نسبت به کاپشن‌های کوتاه بیشتر است.

درزهای کاپشن

 حتما همه جای پالتو را بررسی کنید تا از دوخت کامل و بدون درز آن مطمعن شوید.

امکانات جانبی

 به کلاه داشتن و نداشتن کاپشن به دکمه دار بودن و زیپ دار بودن و جیب داشتن و نداشتن کاپشن و…دقت کنید و آن را متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید.

ضد باد و آب

 باید مقاوت کاپشن را در مقابل آب و باد بررسی کنیم که مقاومت بیشتری درمقابل سرما داشته باشد. لایه بیرونی کاپشن یکی از قسمت‌های مهم به حساب می‌آید، چون نقش اصلی در برابر آب و سرما دارد.

قیمت کاپشن

بعضی از خانم‌ها به دنبال کاپشن‌های ارزان قیمت بوده،  ولی کاملا در اشتباه هستند. اصلا نباید به قیمت کاپشن توجه کنیم باید کاپشنی که تمام نکات ذکر شده بالا را داشته باشد انتخاب کنیم که بهترین و مناسب ترین کاپشن بوده و می‌توان چندین سال از آن استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *