مقاله

پیراهن مشکی

رنگ لباس تاثیر بسیاری در روح روان ما دارد. اینکه این رنگ روشن باشد یا تیره به نظر و سلایق ما برمی گردد. در این مقاله با رادمن همراه باشید

رنگ لباس تاثیر بسیاری در روح روان ما دارد. اینکه این رنگ روشن باشد یا تیره به نظر و سلایق ما برمی گردد. از قدیم پیراهن مشکی بیشتر برای مراسم عزاداری استفاده می‌شود و نمی‌توان گفت فقط مختص مراسم عزاداری است. پیراهن مشکی یک لباس غیررسمی است برای همان بهتر است در جاهای رسمی مثل محل کار پوشیده نشود.

رنگ لباس تاثیر بسیاری در روح روان ما دارد. اینکه این رنگ روشن باشد یا تیره به نظر و سلایق ما برمی گردد. در این مقاله با رادمن همراه باشید

از نکات پیراهن مشکی می توان به چند مورد اشاره کنیم

هیچ وقت سعی نکنید که حتما سرتا‌پا مشکی بپوشید، مثلا کفش و شلوار و پیراهن‌تان مشکی باشد سعی کنید از رنگ هایی تیره مثل قهوه‌ای یا طوسی یا… همراه پیراهن مشکی استفاده کنید یا رنگ قرمز رو هم می‌توانید بکار ببرید. رنگ مشکی باعث می‌شود جذاب‌تر و زیباتر دیده بشه و بهتر است آقایان با پیراهن مشکی کراوات استفاده نکنند.

امروزه پیراهن مشکی مورد  استقبال بیشتر خانم‌ها شده است بی شک می‌توان گفت هر خانم حداقل یک پیراهن مشکی دارند. پیراهن مشکی بخصوص برای افراد چاق از استقبال بیشتری برخوردار است، چون باعث لاغر و خوش اندام نشان دادن آن‌ها می‌شود . در واقع رنگ مشکی به هر چهره و پوستی می‌آید حال فرقی ندارد رنگ پوستتان تیره باشد یا روشن.

 از قدیم به عقیده مردم اگر دو تا جعبه به رنگ‌های سفید و مشکی را کنار هم قرار بدهیم به نظر می‌رسد جعبه مشکی کم وزن‌تر از جعبه سفید است و از نظر روانشناسی رنگ مشکی نماد و نشانه قدرت است و کسانی که از پیراهن مشکی استفاده می‌کنند از شخصیت خاصی برخوردارند.

درمراسم‌های عروسی اگر دقت کرده باشید خواننده‌ها سرتا پا مشکی می‌پوشند دلیل آن  اینست که می‌خواهند توجه مهمان‌ها را به خودشان جذب کنند.

پیراهن مشکی  باعث ایجاد سایه روی پوست شما می شود پس بهتر است از زیورآلات براق استفاده کنید هر چه براق تر باشد بهتر است از پیراهن مشکی پررنگ حتما استفاده کنید حتما توجه کنید که رنگش بور نباش و یادتان باشد مشکی جنس پشمی نسبت به کتان پررنگ تر است حتما به این نکته موقع خرید توجه کنید.

رنگ‌های آبی سیر-قهوه ای- سفید-نقره ای و طوسی از رنگ‌هایی است که با پیراهن مشکی می‌توان ست کرد و خانم‌ها هر رنگ لاک هم می‌توانند با پیراهن مشکی استفاده کنند.

بهترین و شیک‌ترین ترکیبی که برای پیراهن مشکی استفاده می‌شود استفاده از شلوارهای جین و شومیزهای مشکی است پوشیدن شلوار جین به رنگ برفی یا آبی نسبتا تیره با یک پیراهن یا شومیز مشکی فوق العاده زیبا می شود برایتان پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید.

جالب است بدانید پیراهن مشکی سن را بالا‌تر نشان می‌دهد دلیل آن، این است که با پوشیدن پیراهن مشکی باعث ایجاد خط هایی زیر چشم و چانه شما می شود و این مسئله باعث می شود سن شما زیاد دیده شود.

رنگ مشکی مناسب فصل زمستان است و بهتر است در تابستان از پیراهن مشکی استفاده نکنید چون گرما را به خود جذب می‌کند و باعث اذیت شدن شما می‌شود.

جالب است بدانید در کشور انگلیس  رنگ مشکی نماد خوش شانسی است ولی در دیگر فرهنگ ها از آن به بدشانسی یاد کرده اند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *