مقاله

خرید اینترنتی لباس زنانه

خرید لباس زنانه، روش‌ها و نکات مختلفی دارد، که با دانستن این نکات، به شما در موقع خرید لباس زنانه، کمک زیادی می‌کند. در این مطلب به نکاتی در مورد خرید اینترنتی لباس زنانه ارزان می‌پردازیم.

 

سایز لباس

موقع خرید لباس زنانه، سایز لباس، اولین نکته‌ای است که، باید به آن توجه شود .

افراد چاق فکر می‌کنند لباس‌های گشاد آن‌ها را لاغر نشان می‌دهد، ولی کاملا در اشباه هستند؛ گفته آن‌ها زمانی درست است، لباسی که می‌خرن یک سایز از سایز آن‌ها بزرگتر باشد؛ یا پارچه لباس روی شکم آن‌ها آزاد باشد.

موقع خرید لباس زنانه دانستن مواردی مثل: اندازه دور سینه، دور کمر، دور لگن از فاصله کشاله ران تا پایین مچ پا ضروری است.

طراحی پارچه

لباسی که دارای خط‌های عمودی بوده، قد شما را بلند‌تر نشان می‌دهد؛ ولی لباسی که دارای خطوط افقی است، قد شما را کوتاه‌تر و همچنین شما را چاق‌تر نشان می‌دهد.

اگر شما دوست دارین قدتان بلند‌تر و لاغر‌تر دیده شوید، لباسی با خطوط عمودی انتخاب کنید؛ اگر شما  قصد دارید، قدتان کوتاه‌تر و توپر دیده شوید، لباسی با خطوط افقی انتخاب کنید.

رنگ لباس

اگر شما قصد دارید بعضی از قسمت‌های برجسته بدنتان لاغر‌تر دیده شود، و زیاد در دید نباشد، از رنگ‌های تیره باید استفاده کنید؛ رنگ تیره قسمت‌های برجسته را تا حدی پوشش می‌دهد.

اگر شما قصد دارید، کمرتان باریک‌تر دیده شود، از رنگ‌هایی که زیاد تیره نیست، استفاده کنید.

نکته‌ای در مورد دامن زنانه

اگر شما قصد دارید، قسمت‌هایی از بدنتان را بپوشانید، انتخاب دامن تنگ اصلا مناسب نیست؛ دامنی که نیمه پایین آن کمی گشادتر باشد بهتر است؛ انتخاب دامن‌های طوری باعث می‌شود لباستان تا قسمت پایین، جلوه‌تر دیده شود.

اگر قصد دارید، دامنتان رسمی باشد، باید دامن بلند انتخاب کنید، که تا روی مچ پا ادامه داشته باشد.

اگر چاق هستید، و شکمتان بزرگ دیده می‌شود، دامنی را انتخاب کنید که، بلوز روی آن تا نصف باسن ادامه داشته باشد.

خرید لباس موقع سفر

در بعضی از فصل‌های سال شما برای خرید لباس حراج به شهری سفر می‌کنید ؛ قبل از سفر بهتر است، اول کمد لباس‌هایتان را نگاه کنید؛ جمع بندی کنید، چه لباسی دارید و چه لباسی ندارید؛ چون با زیاد بودن لباس‌ها ممکن است لباسی که داریم را فراموش کنیم، و اقدام به خرید آن کنیم، برای همین بهتر است کمد لباس‌هایتان را قبل از سفر، چک کنید.

ممکن است مکانی که می‌خواهید بروید، مقصد خوبی برای خرید لباس باشد؛ اما دانستن این موارد هم مهم بوده، و باعث می‌شود موقع خرید دچار سردرگمی نشوید.

خرید اینترنتی لباس زنانه ارزان

اگر شما قصد دارید به صورت آنلاین لباس خریداری کنید، دانستن مواری مثل: دور سینه، دور باسن، دور کمر، مهم و ضروری بوده؛ و شما برای مقایسه سایز‌ها با جدول راهنمایی سایز محصولی که می‌خواهید خریداری کنید لازم است.

نباید به هر سایتی اعتماد کنید؛ حتما سراغ فروشگاهی بروید که کالاهایش را ضمانت کند، و شما اطمینان داشته باشید، لباس یا هر چیزی که خریداری کرده‌اید، اگر اندازه‌تان نباشد یا خوشتان نیاید، می‌توانید کالا را پس داده و پولتان را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *